Odpoveď na otázku z ankety...

12.06.2014 11:16

Otázka z ankety na našej stránke: "Radi by sme uvítali možnosť skontrolovať si vyúčtovanie nájmu online. Veľa krát človek nevie koľko dlží a nemá čas isť po info na SBD. Ďakujem“

 

Odpoveď: Na prvej strane tlačiva Ročného vyúčtovania služieb za rok 2013, ktoré ste obdržali v posledných dňoch, sme každému užívateľovi v správe SBD Zvolen oznámili tzv. registračný kód.

Tento kód umožňuje zaregistrovať sa na portál Poschodoch.sk aj bez osobnej návštevy Stavebného bytového družstva Zvolen. Po zadaní registračného kódu na stránke www.poschodoch.sk Vás systém prevedie jednoduchou registráciou a Vy budete môcť využívať online prístup k údajom o Vašom byte, nebytovom priestore alebo dome. 

K registrácii budete potrebovať mobilný telefón a e-mailovú schránku, kam Vám prídu dva kontrolné kódy. Zvoľte si prihlasovacie meno, heslo, prezývku, prečítate a odsúhlasíte všeobecné podmienky.

Údaje sú sprístupnené priamo z informačného systému DOMUS používaného v Stavebnom bytovom družstve Zvolen.

Cena za používanie elektronického prístupu je 0,12 EUR s DPH mesačne.

 

Ako príklad uvádzame ukážku zobrazenia Vami požadovaných údajov o stave vášho účtu (konta) v evidencii predpisov a platieb SBD Zvolen: